KONTAKT

Kmetijska zadruga z.o.o. Domžale

Prosimo, da nas kontaktirate s pomočjo splošnega kontaktnega obrazca ali na enega izmed kontaktov naših trgovin.

f9b2f89e-01b3-4147-b96c-3b710e2a2746

Vnesite prosim svoje ime
Vnesite prosim sporočilo

Uprava

Industrijska cesta 15, 1235 Radomlje, Slovenija
info@kzdomzale.si 

- Direktor:  Mitja Vodnjov, 04 51 30 301, 041 980 351, mitja.vodnjov@kzdomzale.si.

-Direktor komerciale in maloprodaje: Aleš Markelj, 04 51 30 326, 041 318 160ales.markelj@kzdomzale.si

- Komerciala: Petra Herga, 01/72 26 448, 064 288 842 komerciala@kzdomzale.si,petra.herga@kzdomzale.si

-Repro komerciala: Melita Zahirović,  01 72 26 442, melita.zahirovic@kzdomzale.si 

- Računovodstvo: Lidija Urankar Vuga, 01 72 26 443,
odkup@kzdomzale.si, lidija.vuga@kzdomzale.si 

 

Trgovina Jarše

Odpiralni čas:
pon.– pet.: 7.00 - 19.00,
sob.: 7.00 - 13.00

Industrijska cesta 15, 1235 Radomlje, Slovenija
Telefon: 01 72 26 446
domzale@kzdomzale.si 

Poslovodkinja: Anja Trepše, 031 796 029,
anja.trepse@kzdomzale.si 

Komerciala: Anja Trepše, 064 288 840

Strokovna sodelavka: Marta Košir Dolenc, 040 542 717

 

Trgovina Lukovica

Odpiralni čas:
pon.– pet.: 8.00 -17.00,
sob.: 7.00 - 12.00
Vevrov trg 1, 1225 Lukovica, Slovenija
Telefon: 01 72 36 650
lukovica@kzdomzale.si

Poslovodkinja: Špela Lavrinšek, 064 120 070, spela.lavrinsek@kzdomzale.si 

Trgovina Ježica

Odpiralni čas:
pon. – pet.: 7.00 -15.00,
sob.: 7.00 - 13.00

Ježica 16, 1000 Ljubljana, Slovenija
Telefon: 01 56 14 800
crnuce@kzdomzale.si

Poslovodja: Marko Rogelj, 064 120 050,
marko.rogelj@kzdomzale.si

Trgovina Dol

Odpiralni čas:
pon.– pet.: 7.00 - 19.00,
sob.: 7.00 -13.00
Dol pri Ljubljani 1, 1262 Dol pri Ljubljani, Slovenija
Telefon: 01 56 39 350
dol@kzdomzale.si

Poslovodja: Klemen Žagar, 051 255 421,
klemen.zagar@kzdomzale.si